O nas

Strona СityСredits.pl została stworzona dla wygodnego wyszukiwania i porównywania najkorzystniejszych ofert na rynku kredytów oraz pożyczek przez internet. Tutaj uzyskasz bezpłatny dostęp do różnych produktów kredytowych i szybko wybierzesz pożyczkę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Stworzyliśmy dla Ciebie formularze online do wyboru najlepszych ofert kredytowych w Twoim mieście. Wypełniając prosty wniosek, natychmiast otrzymujesz indywidualne propozycje pożyczek z dużym prawdopodobieństwem zatwierdzenia i odpowiednimi warunkami.

CitiCredits.pl nie udziela pożyczek, ale zaleca tylko najlepsze oferty oparte na analizie informacji i statystyk banków i firm pożyczkowych. Dzięki naszym ocenom możesz szybko zdecydować o wyborze firmy i złożyć wniosek online o kredyt lub pożyczkę.

Tutaj znajdziesz również przydatne informacje i artykuły na temat ofert na rynku produktów kredytowych i pożyczkowych. Zawsze można dowiedzieć się więcej na temat warunków, umów oraz różnic między poszczególnymi rodzajami kredytów.

Konsekwencje braku spłaty pożyczki

Konsekwencją braku spłaty pożyczki może być:

- naliczenie odsetek karnych, (od 1,3% do 10% dziennie),

- wysłanie płatnych upomnień, wezwań i monitów, (od 13pln do 1000pln),

- wpisanie na listę dłużników i Biura Informacji Kredytowej,

- postępowanie sądowe i komornicze,

- przekazanie lub sprzedanie wierzytelności do firmy windykacyjnej.Zalecamy dokonanie płatności w dniu otrzymania przypomnień. Spłacając zadłużenie w terminie, tworzysz dobrą historię kredytową, która zwiększa twoje szanse na uzyskanie pożyczki na korzystniejszych warunkach.

Przykładowe warunki uzystkania pożyczki

Przykład obliczenia pożyczki: za kwotę 5000 złotych na okres 12 tygodni z RRSO 512,99% miesięcznie zapłacisz 2237,02 złotych. Koszt pożyczki wynosi 33,65% od kwoty pożyczki. Łącznie zapłacisz 6711,06 złotych. Całkowity koszt pożyczki wyniesie w takim przypadku 1711,06 złotych.

W przypadku darmowej pożyczki RRSO wynośi 0%.

U niektórych pożyczkodawców możesz uzyskać pierwszą pożyczke z darmo (RRSO wynośi 0%)

CityCredits to porównywarka służąca do symulacji kosztów pożyczek i ich rzetelnego porównania. Przedstawione opisy pożyczek nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.). Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę lub bank w trakcie zawierania umowy.

Podane dane na stronie są danymi referencyjnymi, z których niektóre dane mogą stać się nieaktualne. Dokładne warunki sprawdzajcie z instytucjami pożyczkowymi przy złożeniu wniosku o pożyczkę.